ZABAWY ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ

Zabawa to czynność, która zajmuje dzieciom większość dnia. Nie można jej bagatelizować, bo właśnie przez zabawę maluchy uczą się zasad rządzących światem, rozwijają sprawność i doskonalą swoje umiejętności. Jeśli chcesz zadbać o rozwój swojego dziecka, wybieraj zabawki edukacyjne kreatywne. Wśród nich zdecydowanie najwięcej jest różnych zestawów klocków. Bezpieczne i opatrzone certyfikatami będą propozycje firmy Wader. Oto pięć pomysłów na zabawki rozwijające kreatywność.

Klocki, z których stworzysz kolejkę

Zabawki kreatywne dla dzieci muszą dawać wiele możliwości i zostawiać miejsce na dziecięcą fantazję. Dlatego tak dobrym pomysłem jest Baby Blocks Kolejka Wader. Zestaw można podarować nawet rocznemu dziecku, ponieważ jest bardzo bezpieczny. Ma aż 89 elementów, w tym nie tylko klocki, ale także elementy toru, a nawet naklejki. To będzie dobra zabawka kreatywna dla 2 latka, który potrafi już układać różne kształty. Oprócz budowania, mamy tutaj też możliwość zabawy jak prawdziwą kolejką.

Dinozaury dla najmłodszych

Również dla najmłodszych dzieci stworzono Baby Blocks Dino Klocki. Mają niewiele elementów, z których buduje się dinozaury w trzech wymiarach. Oprócz odtwarzania wizerunku prehistorycznych gadów można zaszaleć i ułożyć nowe, nieznane zwierzę. Takie klocki to świetne zabawki kreatywne dla dzieci, z gwarancją bezpieczeństwa. Ucieszą każdego miłośnika dinozaurów.

Ogromny zestaw klocków

Jeżeli chodzi o zabawki rozwijające kreatywność, trudno znaleźć coś lepszego, niż zwykłe klocki. Im więcej elementów w zestawie, tym lepiej. Klocki Blocks 350 sztuk – to masa frajdy i jeszcze więcej możliwości konstrukcyjnych. To dobre zabawki kreatywne dla 3 latka, ale chętnie pobawią się nimi dzieci w każdym wieku, a także dorośli.

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU E-ZABAWKA24.PL

Najeżone i wyjątkowe

Jeśli Twoje dziecko znudziło się tradycyjnymi klockami, to na pewno pokocha klocki jeżyki Wader. Jeżeli mówimy, że klocki to dobre zabawki edukacyjne kreatywne, to jeżyki trzeba nazwać idealnymi. Elementy złożone z wypustek na każdej ze stron, o urozmaiconych kształtach, można składać na milion sposobów. Budowle, które z nich powstają, mają kształty nie z tej ziemi. Chyba trudno o lepsze zabawki kreatywne dla 2 latka.

Klasyka Twojego dzieciństwa

Pamiętasz te klocki, o płaskich kształtach i szczelinach, służących do łączenia? To tzw. klocki listki, dostępne m.in. w sklepach Wader do dziś. Oczywiście teraz wyglądają znacznie lepiej, są bardziej kolorowe i mają więcej wariantów. Z listków buduje się godzinami, a ogranicza to tylko wyobraźnia dziecka. Dobra zabawka kreatywna dla 3 latka, a także przedszkolaków. Jeśli masz ponad 30 lat, to na pewno spojrzysz na nie z sentymentem.